دریافت نسخه رایگان


قیمت مناسب


پشتیبانی 12 ساعته


پرداخت آنلاین


نماد اعتماد الکترونیکی


 آیونا


معرفی متون آموزشی اپلیکیشن آیونا  - آموزش جامع زبان انگلیسی در اندروید

مجموعه داستانهای انگلیسی سطح بندی شده در اپلیکیشن آیونا برای اندروید به همراه فایلهای صوتی. شما با کمک این داستانها می‌توانید هم بر مهارت درک مطلب (Reading) خود بیافزایید و هم مهارت شنیداری (Listening) خود را تقویت نمایید و همچنین به دایره لغات حافظه خود بیافزایید. در واقع این روش یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین روشهای آموزش زبان می باشد که گام به گام توانایی خواندن و شنیدن مخاطب را تقویت می‌کند.

روش کار: ابتدا اپلیکیشن آیونا را اجرا کرده وارد قسمت متون آموزشی شوید. برحسب سطح و نیاز خود رو یکی از گزینه ها کلیک کرده و از لیست داستان ها، فایل داستان مورد نظر را دریافت نمایید. پس از دانلود فایل تعداد کلمات جدید این متن یا داستان نمایش داده خواهد شد. حال وارد داستان مورد شوید. کلمات داستان دارای رنگ بندی مختلف هستند: رنگ آبی  کلمات جدید هستند. رنگ زرد  کلماتی هستند که معنی آنها را نمیدانید. بدون رنگ یا رنگ سفید  کلماتی هستند که معنی آنها را میدانید. بر روی یک کلمه کلیک کنید معنی آن کلمه به صورت آفلاین  نشان داده خواهد شد. با کلیک بر روی عکس بلندگو تلفظ صحیح آن کلمه به صورت آفلاین ارائه میشود. با کلیک بر روی دکمه میدانستم   رنگ این کلمه به رنگ سفید تغییر میکند و شما اعلام میکنید که معنی این واژه را  میدانید. با کلیک بر روی دکمه نمیدانستم  رنگ این کلمه به رنگ زرد تغییر کرده و شما اعلام میکنید که معنی این واژه را نمیدانید. با کلیک بر روی دکمه آبی ها را میدانم  رنگ این کلمات به رنگ سفید تغییر میکند و شما اعلام میکنید که معنی همه واژه ها را میدانید.  با کلیک بر روی دکمه پخش ، نرم افزار شروع به پخش داستان مورد نظر کرده و جمله درحال پخش به صورت پررنگ تر نمایش داده میشود. یک آزمون نیز در این قسمت برای تقویت شنیداری گنجانده شده که با کلیک بر روی دکمه آزمون جملاتی از متن پخش خواهد شد که شما بایستی این جملات را پیدا کرده و بر روی آنها کلیک کنید.

نکته مهم:  واژه هایی را که در قسمت داستان ها به نمیدانم تغییر میدهید را می توانید به صورت فلش کارتی در قسمت واژگان من فلش کارت مرور کنید.

با اتمام همه این داستانها و به روش پیشنهادی آیونا، به طرز باورنکردنی و تضمینی سطح زبان شما ارتقا خواهد یافت. متون آموزشی در اپلیکیشن آیونا به صورت سطح بندی شده از مبتدی تا پیشرفته شامل بیش از هفتاد متن یا داستان آموزشی انگلیسی می باشد. این متون شامل:
   داستان های سطح مقدماتی:
    داستان های کودکانه سطح یک
   داستان های سطح متوسط:
    داستان های کودکانه سطح دو
    مینی داستان
    داستان کوتاه
   داستان های سطح فوق متوسط:
    داستان بلند
    زندگینامه
   داستان های سطح پیشرفته:
    رمان انگلیسی
    اخبار انگلیسی
  
 

توجه: در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با ادمین کانال در ارتباط باشید: AionaAdminامکانات کلیدی قسمت متون آموزشی:

    آموزش انگلیسی در اندروید  داستان های سطح بندی شده از مبتدی تا پیشرفته
    آموزش انگلیسی در اندروید  کار با لغات انگلیسی
    آموزش انگلیسی در اندروید  پخش داستان با گویندگان حرفه ای
    آموزش انگلیسی در اندروید  معنی کلمات و تلفظ آنها به صورت آفلاین
    آموزش انگلیسی در اندروید  هایلایت جمله پخش شده و امکان جلو بردن جمله به جمله
    آموزش انگلیسی در اندروید  افزودن کلماتی که نمیدانید به قسمت فلش کارت
    آموزش انگلیسی در اندروید  آزمون شنیداری و ...فیلم معرفی قسمت متون آموزشی اپلیکیشن آیونا

 
 
تصاویری از محیط نرم افزار - قسمت متون آموزشی  (تصاویر بیشتر)

داستان انگلیسی در اندروید آیونا
تقویت زبان انگلیسی با داستان
اپلیکیشن داستان انگلیسی
کلید واژه ها: زندگینامه انگلیسی با ترجمه فارسی    داستان انگلیسی بلند با ترجمه فارسی    دانلود رمان به زبان انگلیسی برای اندروید    اخبار زبان انگلیسی    تمرین داستان انگلیسی    آموزش داستان زبان انگلیسی    دانلود رمان به زبان انگلیسی برای اندروید    داستان کوتاه انگلیسی برای مبتدیان    زندگی نامه البرت انیشتین به زبان انگلیسی    داستان های کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی برای نوجوانان    دانلود رمان به زبان انگلیسی برای اندروید    داستان کوتاه انگلیسی ساده    داستان خیلی کوتاه انگلیسی    متن ساده انگلیسی برای لکچر    لکچر کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی    داستان کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی برای کودکان    دانلود کتاب صوتی انگلیسی با لهجه آمریکایی    داستان انگلیسی صوتی برای مبتدیان    کتاب داستان امریکایی    داستان انگلیسی با ترجمه فارسی و صوتی    دانلود نرم افزار کتاب داستان انگلیسی برای اندروید    دانلود رمان انگلیسی برای تقویت زبان    دانلود نرم افزار رمان انگلیسی    دانلود برنامه داستان های کوتاه انگلیسی برای اندروید   پرداخت آنلاین پارسیان
لوگو بانک پارسیان
پرداخت آنلاین ملت
لوگو به پرداخت ملت
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیکی آیونا
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام
پشتیبانی آنلاین


کلیه حقوق سایت محفوظ است.  CopyRight 2017 - Aiona.ir
اعتمادسازی شماره حساب لینک های مفید درباره ما تماس با ما

لوگو شامد
لوگو به پرداخت ملت آیونا لوگو به پرداخت پارسیان آیوناشماره حساب بانک ملت:
5147571816
شماره کارت بانک ملت:
6104-3379-3246-1526


به نام  ابوالقاسم حسن پور


قوانین و راهنمای سایت

سوالات متداول

تماس با ما

درباره ما

حریم شخصی

ثبت شکایات

همکاری در فروش


گروه نرم افزاری آیونا در اوایل سال 1395 با دو نفر شروع به کار کرد و با جذب نیروهای متخصص و  تلاش شبانه روزی موفق شد اولین نرم افزار آموزشی خود در زمینه آموزش زبان انگلیسی را در ...
ادامه ...   
فروشگاه اینترنتی آیونا دفتر مرکزی: 01344549088
فروشگاه اینترنتی آیونا ایمیل: info@aiona.ir
فروشگاه اینترنتی آیونا ساعت پاسخگویی:
   صبح 10 تا 12
   عصر 16 تا 19

آدرس دفتر فروش: استان گیلان - بندرانزلی - پاساژ کوهستانی - فروشگاه مسیر سبز