دریافت نسخه رایگان


قیمت مناسب


پشتیبانی 12 ساعته


پرداخت آنلاین


نماد اعتماد الکترونیکی


 آیونا

چرا آیونا؟

تاریخ درج مطلب: 1396/5/5  - 1304 بازدید  
چکیده:
زبان انگلیسی زبانی است که کل جهان امروزه در حال یاد گرفتن و صحبت کردن و بکارگیری آن برای ارتباط هرچه بیشتر با دنیای پیرامون شان هستند. همانطور که میدانید تمامی کشورها و شرکتها و ارگانها و اصناف زبان انگلیسی را زبان جامع و رسمی در کل دنیا می شناسند.
 


زبان انگلیسی زبانی است که کل جهان امروزه در حال یاد گرفتن و صحبت کردن و بکارگیری آن برای ارتباط هرچه بیشتر با دنیای پیرامون شان هستند. همانطور که میدانید تمامی کشورها و شرکتها و ارگانها و اصناف زبان انگلیسی را زبان جامع و رسمی در کل دنیا می شناسند. و تا بحال زبان دیگری جایگزین آن نشده است. جا دارد که ما ایرانیان نیز در هرجایی و یا زمان و مکانی که هستیم این را وظیفه خود بدانیم که این زبان را بطور اصولی و کامل و درست فرا گرفته و از دنیای امروز عقب نمانیم.
ما پس از سالها مطالعه و تحقیق و خواندن زبان انگلیسی و تجربه های زیاد در مورد یادگیری به این نتیجه رسیدیم که در مردم کشورما به هر علتی که باشد به نحوی که باید زبان انگلیسی یاد بگیرند فرا نگرفته اند.

شاید مهمترین دلیل اینست که یک روش جامع و طبقه بندی شده که بتواند به یادگیری زبان انگلیسی کمک کند وجود نداشته و شاید هم وجود داشته وآنچنان که باید نتیجه گرفته می شده نگرفته شده و اصلاٌ شاید هم متدها طوری بوده اند که بعد از خواندن و مطالعه آنها دچار خستگی شده و کنار گذاشته شده اند. و چون اکثر افراد کشور ما پس از مدتی دور ماندن از این علم هر آنچه را که یادگرفته فراموش میکنند و به سختی میتوانند آنچه را که قبلا فرا گرفته اند بکار برند لذا ما بر آن شدیم که با در نظر گرفتن همه جوانب فراگیری زبان انگلیسی و شرایط کنونی و امکانات موجود و مطالعه متدهای مختلف و تدریس آنها روشی را بنا نهیم که با بهره بردن کامل از همه موارد یادگیری را در کمترین زمان و با بهترین شیوه و بکار گیری آن در همه زمینه ها این مهم را برای همیشه حل کنیم.
هدف ماست این است که اولا این علم را به صورت سیستمی و به روشی که هرکس در هر سطح سوادی بتواند آن را یاد بگیرد و هیپچ وقت فراموش نکند و اگر بخواهیم در مورد یادگیری این روش توضیح دهیم شاید مجبور باشیم چندین کتاب درباره آن بنویسیم اما بجای این کار تمرکز خود را بروی یاد دادن این زبان و آسان ساختن آن برای تمامی هموطنانمان می گذاریم و امیدواریم که همگی شما عزیزان ما را در رسیدن به هدفمان یاری کنید.

شما می توانید همگی دوستان و آشنایان خود را به یادگیری زبان انگلیسی دعوت کنید تا بتوانیم در کنار هم و با زبان انگلیسی را بطور کاملاً اصولی و اساسی با اپلیکیشن آیونا یاد بگیریم و حتی الامکان تمامی تمرینات را با همدیگر انجام دهیم.
 
  منبع : گروه نرم افزاری آیونا - http://aiona.ir   
آرشیو مطالب  

کانال تلگرام با مطالب روزانه  برچسب ها: انگلیسی با آیونا    آموزش زبان انگلیسی آیونا    انگلیسی با سرگرمی آیونا    انگلیسی در اندروید آیونا    زبان انگلیسی آیونا


پرداخت آنلاین پارسیان
لوگو بانک پارسیان
پرداخت آنلاین ملت
لوگو به پرداخت ملت
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیکی آیونا
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام
پشتیبانی آنلاین


کلیه حقوق سایت محفوظ است.  CopyRight 2017 - Aiona.ir
اعتمادسازی شماره حساب لینک های مفید درباره ما تماس با ما

لوگو شامد
لوگو به پرداخت ملت آیونا لوگو به پرداخت پارسیان آیوناشماره حساب بانک ملت:
5147571816
شماره کارت بانک ملت:
6104-3379-3246-1526


به نام  ابوالقاسم حسن پور


قوانین و راهنمای سایت

سوالات متداول

تماس با ما

درباره ما

حریم شخصی

ثبت شکایات

همکاری در فروش


گروه نرم افزاری آیونا در اوایل سال 1395 با دو نفر شروع به کار کرد و با جذب نیروهای متخصص و  تلاش شبانه روزی موفق شد اولین نرم افزار آموزشی خود در زمینه آموزش زبان انگلیسی را در ...
ادامه ...   
فروشگاه اینترنتی آیونا دفتر مرکزی: 01344549088
فروشگاه اینترنتی آیونا ایمیل: info@aiona.ir
فروشگاه اینترنتی آیونا ساعت پاسخگویی:
   صبح 10 تا 12
   عصر 16 تا 19

آدرس دفتر فروش: استان گیلان - بندرانزلی - پاساژ کوهستانی - فروشگاه مسیر سبز