دریافت نسخه رایگان


قیمت مناسب


پشتیبانی 12 ساعته


پرداخت آنلاین


نماد اعتماد الکترونیکی


 آیونا

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

تاریخ درج مطلب: 1396/5/5  - 1320 بازدید  
چکیده:
بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی اینست که از همان نقطه شروع یادگیری زبان انگلیسی تعیین سطح شویم. و هدف خود در فراگیری آن مشخص کنیم و سپس با توجه به نیازی که برای رسیدن به هدفمان داریم شروع کنیم. اگر هدفی از یادگیری زبان انگلیسی ندارید لطفاً آنرا شروع نکنید. اگر علاقه ای به یادگیری زبان انگلیسی ندارید مطمئن باشید که برایتان سخت خواهد بود.
 


بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی اینست که از همان نقطه شروع یادگیری زبان انگلیسی تعیین سطح شویم. و هدف خود در فراگیری آن مشخص کنیم و سپس با توجه به نیازی که برای رسیدن به هدفمان داریم شروع کنیم. اگر هدفی از یادگیری زبان انگلیسی ندارید لطفاً آنرا شروع نکنید. اگر علاقه ای به یادگیری زبان انگلیسی ندارید مطمئن باشید که برایتان سخت خواهد بود.

شاید اکثر ما در سیستم های آموزشی که در آن آموزش دیده ایم کتابهایی بوده باشند که اکثر مواقع آنها را مطالعه می کنیم. و به آسانی بر آن مسلط می شویم و احساس و درکمان این باشد که کامل همه آن را فرا گرفته ایم. و حتی برای امتحان یا تعیین سطح آن آماده می شویم و خیلی زود به امید آن می نشنینیم که امتحانش را بدهیم و آنرا را برای همیشه قبول شویم و یا پاس کنیم.

اما همه اینها که بگذرد به جایی می رسیم که وقت تئوری آن کتابها و درسها تمام شده و زمان آن است که عمل کنیم به هر آنچه که فرا گرفته ایم. پس هر چه زودتر همانطور که به راحتی با کتاب آنرا یاد گرفتیم باید عمل کردن به آن را نیز فرا بگیریم. مثلاً در مورد زبان انگلیسی آیا می توانیم مقدار کمی از آنچه را که یاد گرفته ایم صحبت کنیم؟ ولی همه ما قادر به آن نیستیم که به سرعت آنچه که مطالعه کردیم انجامش دهیم از قبیل زبان انگلیسی که زمانی که نمره امتحانی ما بهترین هم می شود. قادر نیستیم که بصورت شفاهی چندتا جمله ساده و یا مکالمات روزمره ای را که در همه کتابها خوانده ایم انجام دهیم. پس باید قبول کنیم که باید برای انجام عملی هر آنچه که از زبان انگلیسی می دانیم همتی بزرگ داشته باشیم و هرگونه تنبلی و یا توصیه های قدیمی را کنار گذاشته و با تمام وجود به سمتش برویم و فرا بگیریم که به زبان اول دنیا مسلط شویم.

تسلط به زبان انگلیسی از هر نظر که شامل درست صحبت کردن از لحاظ گرامری و یا درست تلفظ کردن لغات و جملات و حتی درست نوشتن و کارهای دیگر آن مستلزم اینست که از همین ابتدا شروعی درست داشته باشیم. و چنان پایه محکمی داشته باشیم که هیچ وقت این پایه نلرزد.

ما ابتدا از گرامر شروع خواهیم کرد طوری که پایه اصلی ما روشن شود که از کجا و پایه کار ما کجاست؟
تصور کنید که ساختمانی در حال ساخت است و همیشه آن ساختمان را در تصور خود نگه دارید تا درک درستی از یادگیری خودتان داشته باشید.

پی این ساختمان را و ستونهای آهنی و یا بتونی آن را گرامر فرض کنید و این را بدانید که همه چیز آن ساختمان اسکلت آن است. پس از گرامرهای اولیه شروع می کنیم. طوری که بدون کتاب هم شما همه گرامرها را از بر باشید و بر آنها تسلط کامل داشته باشید که بتوانید به هرکسی هر جا هر نکته گرامری را کامل توضیح دهید.

اولین گرامرهای پایه عبارتند از:

ضمایر فاعلی همان هایی که جای فاعل می نشینند. و شامل I – you – he – he – shi – she – it – we – you – they می باشند. که درس اول ما نیز در قسمت اول آموزش همین خواهد بود که شما را مسلط به این ضمایر می کند. شما می توانید با یکبار مطالعه و تکنیک هایی که اپلیکیشن آیونا به شما آموزش می دهد به راحتی و بدون اتلاف وقت به هر کدام از درسها مسلط شوید.
 
  منبع : گروه نرم افزاری آیونا - http://aiona.ir   
آرشیو مطالب  

کانال تلگرام با مطالب روزانه  برچسب ها: بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی    شروع یادگیری زبان انگلیسی    تسلط به زبان انگلیسی    گرامر    اپلیکیشن آیونا


پرداخت آنلاین پارسیان
لوگو بانک پارسیان
پرداخت آنلاین ملت
لوگو به پرداخت ملت
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیکی آیونا
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام
پشتیبانی آنلاین


کلیه حقوق سایت محفوظ است.  CopyRight 2017 - Aiona.ir
اعتمادسازی شماره حساب لینک های مفید درباره ما تماس با ما

لوگو شامد
لوگو به پرداخت ملت آیونا لوگو به پرداخت پارسیان آیوناشماره حساب بانک ملت:
5147571816
شماره کارت بانک ملت:
6104-3379-3246-1526


به نام  ابوالقاسم حسن پور


قوانین و راهنمای سایت

سوالات متداول

تماس با ما

درباره ما

حریم شخصی

ثبت شکایات

همکاری در فروش


گروه نرم افزاری آیونا در اوایل سال 1395 با دو نفر شروع به کار کرد و با جذب نیروهای متخصص و  تلاش شبانه روزی موفق شد اولین نرم افزار آموزشی خود در زمینه آموزش زبان انگلیسی را در ...
ادامه ...   
فروشگاه اینترنتی آیونا دفتر مرکزی: 01344549088
فروشگاه اینترنتی آیونا ایمیل: info@aiona.ir
فروشگاه اینترنتی آیونا ساعت پاسخگویی:
   صبح 10 تا 12
   عصر 16 تا 19

آدرس دفتر فروش: استان گیلان - بندرانزلی - پاساژ کوهستانی - فروشگاه مسیر سبز