دریافت نسخه رایگان


قیمت مناسب


پشتیبانی 12 ساعته


پرداخت آنلاین


نماد اعتماد الکترونیکی


 آیونا

وقتی هم زبان شما انگلیسی صحبت می کند!

تاریخ درج مطلب: 1396/5/5  - 1278 بازدید  
چکیده:
وقتی هم زبان شما انگلیسی صحبت می کند طبیعتاً برایتان خیلی جالب خواهد بود وقتی که واقعیتی را می بینید که تا بحال ممکن ندیده باشید ولی باید پذیرفت که وقتی هم زبان شما صحبت می کند پس شما هم می توانید یاد بگیرید.
 


وقتی هم زبان شما انگلیسی صحبت می کند طبیعتاً برایتان خیلی جالب خواهد بود وقتی که واقعیتی را می بینید که تا بحال ممکن ندیده باشید ولی باید پذیرفت که وقتی هم زبان شما صحبت می کند پس شما هم می توانید یاد بگیرید. شاید اولین فکر شما این باشد که حتماً رشته دانشگاهی هم زبان شما انگلیسی بوده و گرنه نمی تواند انگلیسی صحبت کند یا بخواند یا ترجمه کند. ما وقتی ازش سوال می پرسید به نظرتان چه پاسخی میدهد؟

هم زبان شما انگلیسی صحبت می کند و به انگلیسی مسلط شده چون خودش خواسته یاد بگیرد و شاید تحصیلات زبان انگلیسی هم ندارد.


پس شما هم هرچه زودتر یادگرفتن و آموزش زبان انگلیسی را شروع کنید. می توانید هر چه زودتر از متد آموزشی آیونا استفاده کنید. می توانید وقت خود را بیشتر از این از دست ندهید و شما هم انگلیسی صحبت کنید. این را بدانید که چقدر زیبا می شود که همه کسانی که دوسشان دارید انگلیسی یاد بگیرند و به آنها آموزش دهید. واقعاً چه کاری بهتر از اینکه آدم به هم نوعان یا افراد خانواده و یا آشنایان انگلیسی آموزش دهد. در خلال این آموزش با هم بودن را خواهید داشت و چقدر خوبه که همه با هم پیشرفت کنیم. و چقدر خوبه شما تبدیل شوید به معلمی که در راس همه آموزشها قرار دارید!

پس هر چه زودتر آموزش خود را شروع کنید. در یک چشم به هم زدن دنیای خود را تغییر دهید و در یک مرحله ثابت نمانید. این را بدانید زبان انگلیسی علمی است که هرچقدر بیشتر یاد بگیرید بیشتر لذت می برید و هیچ وقت پایان ندارد. کسانی که در قسمت آموزش کار می کنند این را خوب می دانند که نمی توانند به زبان آموزان بگویند شما چند تا دوره مختلف را یاد بگیرید تمام می شود. همیشه وسعت بزرگ زبان انگلیسی برای همه جذاب و قابل توچه بوده و هست.
 
  منبع : گروه نرم افزاری آیونا - http://aiona.ir   
آرشیو مطالب  

کانال تلگرام با مطالب روزانه  برچسب ها: انگلیسی صحبت    یادگرفتن و آموزش زبان انگلیسی    انگلیسی صحبت کنید    انگلیسی در اندروید آیونا    آموزش زبان انگلیسی


پرداخت آنلاین پارسیان
لوگو بانک پارسیان
پرداخت آنلاین ملت
لوگو به پرداخت ملت
نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیکی آیونا
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام
پشتیبانی آنلاین


کلیه حقوق سایت محفوظ است.  CopyRight 2017 - Aiona.ir
اعتمادسازی شماره حساب لینک های مفید درباره ما تماس با ما

لوگو شامد
لوگو به پرداخت ملت آیونا لوگو به پرداخت پارسیان آیوناشماره حساب بانک ملت:
5147571816
شماره کارت بانک ملت:
6104-3379-3246-1526


به نام  ابوالقاسم حسن پور


قوانین و راهنمای سایت

سوالات متداول

تماس با ما

درباره ما

حریم شخصی

ثبت شکایات

همکاری در فروش


گروه نرم افزاری آیونا در اوایل سال 1395 با دو نفر شروع به کار کرد و با جذب نیروهای متخصص و  تلاش شبانه روزی موفق شد اولین نرم افزار آموزشی خود در زمینه آموزش زبان انگلیسی را در ...
ادامه ...   
فروشگاه اینترنتی آیونا دفتر مرکزی: 01344549088
فروشگاه اینترنتی آیونا ایمیل: info@aiona.ir
فروشگاه اینترنتی آیونا ساعت پاسخگویی:
   صبح 10 تا 12
   عصر 16 تا 19

آدرس دفتر فروش: استان گیلان - بندرانزلی - پاساژ کوهستانی - فروشگاه مسیر سبز